Zmiany w energetyce – drugie spotkanie klimatyczne dla studentek i studentów

Zmiany w energetyce – drugie spotkanie klimatyczne dla studentek i studentów

W naszej Fundacji wierzymy, że rozwój zaczyna się od edukacji. Dlatego budując wspólną przyszłość, mamy na uwadze potrzeby najmłodszych pokoleń, które wykazują silne zaangażowanie w tematykę ekologii, zmian klimatu i globalnego ocieplenia. Wychodząc naprzeciw tym zainteresowaniom, rozpoczęliśmy serię spotkań eksperckich dla młodych dorosłych.

Zapraszamy studentki i studentów kierunków humanistycznych i społecznych na drugie z cyklu spotkanie, pn. „Atom, OZE, gaz, węgiel – zmiany w energetyce, relacjach społecznych i zrównoważonym rozwoju”. Wydarzenie odbędzie się już w czwartek, 23 listopada w godzinach 15:00-17:00. Wstęp na wykład jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się przez formularz online.

Na wykład zaprosiliśmy eksperta ds. bezpieczeństwa – Pawła Turowskiego, który na co dzień pracuje w Departamencie Prawa i Bezpieczeństwa Pozamilitarnego w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Prelegent opowie o renewable energy sources (ang. odnawialnych źródłach energii) i ich wpływie na social relations (ang. relacje społeczne) i sustainable development (ang. zrównoważony rozwój).

Zachęcamy wszystkich do udziału, dla każdego z uczestników przewidziany jest imienny certyfikat.

Zapraszamy na konferencję „Laboratoria kompetencji przyszłości – następny krok innowacyjnej szkoły”
Empowerment i Design Thinking, czyli jesień w Akademii Rozwoju