„Tworzenie materiałów dydaktycznych z AI”. Dołącz do webinaru i zaczerp inspiracji do swojego zgłoszenia w Konkursie Edukacja Jutra

Wspólnie z Centralnym Domem Technologii serdecznie zapraszamy nauczycieli, edukatorów i wszystkie osoby związane z oświatą na webinar w ramach projektu Edukacja Jutra. Już we wtorek, 23 kwietnia, o godzinie 17:00 odbędą się zajęcia online pn. „Tworzenie materiałów dydaktycznych z AI”. Szczególnie zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych Konkursem Edukacja Jutra, który w tym roku odbywa się pod znakiem Sztucznej Inteligencji.

Webinarium poprowadzi Wojciech Wątornauczyciel matematyki z Embassy International School w Krakowie i pasjonat nowoczesnych rozwiązań w edukacji i neurodydaktyki. Ekspert opowie jak wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia innowacyjnych materiałów dydaktycznych i przedstawi dostępne narzędzia i metody. Podzieli się inspiracją i umiejętnościami niezbędnymi do zaangażowania uczniów w nowoczesny sposób!

Aby dołączyć do wydarzenia, należy zapisać się przez formularz online.

To doskonała okazja dla edukatorów zainteresowanych udziałem w Konkursie na scenariusz lekcji Edukacja Jutra. Dla autorów najlepszych scenariusz czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Termin nadsyłania prac upływa 9 maja!

Partnerem Edukacji Jutra jest Centralny Dom Technologii oraz firma Allegro. Merytorycznie projekt wspierają: Nowa Era, Teach for Poland i blog Edukacja Jutra.

Startujemy z IV. edycją Wakacyjnej AktywAKCJI – czekamy na zgłoszenia!
Edukacyjny weekend SamoDZIELNYCH – II. zjazd