Empowerment i Design Thinking, czyli jesień w Akademii Rozwoju

fundacja-news-20231027

W Akademii Rozwoju stale się zmieniamy dla naszych uczestniczek. Tej jesieni zapraszamy na aż dwa wyjątkowe wydarzenia. Dowiedz się jak wzmocnić pewność siebie swoją i znanych kobiet oraz jak rozwijać projekty społeczne na warsztatach Design Thinking i jak te wiedzę wykorzystać w praktyce. Oba wydarzenia odbywają się online i są bezpłatne dla uczestniczek Akademii Rozwoju.

Już w ten czwartek, 26 października, zapraszamy na spotkanie dodatkowe pn. „Zmiana społeczna w zakresie empowermentu dziewczyn i kobiet”. Kwestia wzmacniania dziewczynek i kobiet (empowermentu) w dążeniu do równouprawnienia płci znajduje się na piątym miejscu Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (SDG’s), tym samym stanowi jedno z największych globalnych wyzwań społecznych. Dlatego zapisz się na wydarzenie i dowiedz się, dlaczego warto wspierać dziewczyny na najwcześniejszym etapie, dlaczego działając na rzecz empowermentu dziewczyn i kobiet nie powinniśmy zapominać o chłopcach, co wiemy o współczesnych nastolatkach, którzy już za chwilę będą na rynku pracy oraz jak my dorośli możemy wspierać młodych w podnoszeniu ich aspiracji edukacyjnych i zawodowych. Wydarzenie poprowadzi Eliza Durka, Fundatorka i Prezeska Inspiring Girls Polska, menadżerka, badaczka i aktywistka społeczna, która na co dzień zajmuje się empowermentem dziewczynek, potencjałem przywódczym młodych i adaptacją młodego pokolenia do zmiany społecznej wywołanej rewolucją technologiczną. Formularz do rejestracji na wydarzenie dodatkowe.

Natomiast kolejnego dnia – w piątek, 27 października – zachęcamy do dołączenia na warsztaty Design Thinking! Myślenie projektowe to dziś jedna ze skuteczniejszych metod tworzenia innowacji. Sprawdza się tak w projektowaniu nowych usług i procesów, jak również w optymalizowaniu tych, które już istnieją. Naucz się, jak rozwiązywać problemy szybciej, oszczędniej, z większym zaangażowaniem i rozwiń swój biznes! Weź udział w piątkowym spotkaniu i posłuchaj, co o innowacyjnej metodzie będzie mówić edukatorka i trenerka Centralnego Domu Technologii Anna Andrychowska. Formularz do rejestracji na warsztaty Design Thinking.

Czeka nas inspirująca jesień! Wydarzenia są przeznaczone dla uczestniczek Akademii Rozwoju, dlatego zapraszamy do dołączenia do Programu, za darmo, tutaj.

Zmiany w energetyce – drugie spotkanie klimatyczne dla studentek i studentów
Wyczekiwane zajęcia „Cyfrowy Kierunkowskaz” wracają do CDT!