Zapraszamy na konferencję „Laboratoria kompetencji przyszłości – następny krok innowacyjnej szkoły”

Wspólnie z zespołem edukacyjnym Centralnego Domu technologii zapraszamy wszystkich zainteresowanych wprowadzaniem innowacji do codziennej pracy z uczniami, na wyjątkową konferencję „Laboratoria kompetencji przyszłości – następny krok innowacyjnej szkoły”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 27 listopada, w godzinach 10:00-15:00 w Centralnym Domu Technologii, przy ul. Kruczej 50 w Warszawie.

Podczas konferencji planujemy prezentację ekspozycji edukacyjno-technologicznych oraz warsztaty dla nauczycieli. Podczas wydarzenia zapraszamy również na debatę ekspercką, w której wezmą udział przedstawiciele instytucji publicznych, organizacji edukacyjnych i technologicznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i dyrektorów szkół, przedstawicieli ośrodków doskonalenia oraz miłośników nowoczesnej edukacji! Udział w wydarzeniu i warsztatach jest bezpłatny, wystarczy zapisać się przez formularz. Jednak liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach inicjatywy edukacyjnej Ministerstwa Edukacji i Nauki Laboratoria Przyszłości, tysiące polskich szkół zostało wyposażonych w roboty edukacyjne, mikrokontrolery i drukarki 3D. W Centralnym Domu Technologii specjalizujemy się w wykorzystywaniu metodologii STEAM i prowadzimy w jej duchu zajęcia dla dzieci. Jednak stawiamy też na edukację pedagogów, aby wspomóc ich we wprowadzaniu innowacji technologicznych do swoich klas. Dlatego podczas konferencyjnych warsztatów pokazowych podpowiemy nauczycielom jak korzystać z urządzeń. Zapraszamy na zajęcia w trzech obszarach, jeden z naszej regularnej oferty edukacyjnej: „Wyraź siebie światłem” – tworzenie i programowanie neonów z wykorzystaniem mikrokontrolerów oraz dwa wyjątkowe warsztaty partnerskie: "STEAMowana Kreatywność z Długopisami 3D" – Ei System i „Skanowanie 3D w edukacji przy użyciu 3 różnych skanerów” – Edutech Expert.

Podczas konferencji zainaugurujemy również nasz nowy autorski projekt szkoleń dla nauczycieli z metody STEAM oraz obsługi sprzętów otrzymanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Do zobaczenia!

Dowiedz się, jak zabezpieczyć prawa autorskie w umowach B2B, podczas darmowego webinaru Akademii Rozwoju
Zmiany w energetyce – drugie spotkanie klimatyczne dla studentek i studentów