Przewodnik po AI dla Nauczycieli – pobierz i się zainspiruj

Przewodnik po AI dla Nauczycieli – pobierz i się zainspiruj

Z ogromną radością prezentujemy nasz najnowszy przewodnik, stworzony z myślą o nauczycielach, których celem jest wykorzystanie sztucznej inteligencji w szkole. „AI w Edukacji” to materiał autorstwa Wojciecha Wątora, nauczyciela matematyki z Embassy International School w Krakowie, pasjonata nowoczesnych rozwiązań w edukacji i neurodydaktyki.

Ten unikalny przewodnik nie tylko dostarcza wskazówek dotyczących wyboru odpowiednich narzędzi AI do konkretnych lekcji, ale także stanowi idealne wsparcie dla nauczycieli przy tworzeniu scenariuszy zajęć. Jest to szczególnie cenny materiał dla uczestników konkursu na najlepszy scenariusz lekcji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, organizowanego w ramach projektu naszej Fundacji „Edukacja Jutra”. Zachęcamy wszystkich nauczycieli do zapoznania się z przewodnikiem i wykorzystania go jako inspiracji oraz narzędzia w codziennej pracy dydaktycznej.

Ponadto, czekamy na zgłoszenia do konkursu na najlepszy scenariusz lekcji z wykorzystaniem AI! Termin upływa 9 maja. Tym samym, zachęcamy do korzystania z nowoczesnych technologii w edukacji i dzielenia się swoimi pomysłami z innymi nauczycielami! Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz.

Partnerem Edukacji Jutra jest Centralny Dom Technologii oraz firma Allegro. Merytorycznie projekt wspierają: Nowa EraTeach for Poland i blog Edukacja Jutra.

Pobierz Przewodnik po AI dla Nauczycieli

Ekologiczne warsztaty w CDT z okazji Dnia Ziemi
Startujemy z IV. edycją Wakacyjnej AktywAKCJI – czekamy na zgłoszenia!