Znamy jury w Konkursie Edukacja Jutra!

Znamy jury w Konkursie Edukacja Jutra!

W konkursie „Edukacja Jutra” kładziemy nacisk na innowacyjność i kreatywność, poszukując scenariuszy lekcji, które nie tylko odzwierciedlają aktualne potrzeby uczniów, ale także antycypują te, które mogą pojawić się w przyszłości. Celem inicjatywy jest wyłonienie najlepszych praktyk, zarówno jak i stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i inspiracji między nauczycielami.

Do tegorocznej edycji przyjęliśmy ponad 30 zgłoszeń, a potencjalni zwycięzcy postawili przed członkami jury nie lada wyzwanie! Do tegorocznego gremium konkursowego dołączyli: Karina Richling – CSR Projects Coordinator w Allegro, Aleksandra Czerwińska – Key Account Managerka w wydawnictwie Nowej Ery, Wojciech Wątor – nauczyciel matematyki w Embassy International School w Karkowie i autor bloga Edukacja Jutra, Marek Grzywna – laureat 3. edycji Konkursu „Edukacja Jutra”, wyróżniony w Konkursie „Nauczyciel Roku” w 2022 roku oraz Zbigniew Bujak – koordynator merytoryczny i edukator Centralnego Domu Technologii.

Wierzymy, że dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jury oceni zgłoszone prace z odpowiednią starannością. Tematem tegorocznej edycji Konkursu została sztuczna inteligencja. V. edycja jest wyjątkowa również ze względu na dodatkowe zadania. Wszyscy chętni mogli do swojego zgłoszenia dołączyć odpowiedź wideo na pytanie „Czy sztuczna inteligencja zastąpi nauczyciela?”.

Już nie możemy się doczekać, aby poznać zwycięzców i zwyciężczynie! Ogłoszenie wyników już 29 maja.

Partner projektu: Centralny Dom Technologii, Allegro. Partnerzy merytoryczni: Nowa Era Empiriusz, Tech for Poland i Edukacja Jutra Wojciecha Wątora.

Wiosna w sercu dla Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach – akcja pomocowa Wolontariuszy na Start
Wspólne zazielenianie tarasu – Dzień Ziemi w PFR