Zapraszamy na galę podsumowującą Akademię Rozwoju!

Zapraszamy na galę podsumowującą Akademię Rozwoju!

Prawie 1000 godzin warsztatów, ponad 3500 uczestniczek, w tym prawie 400, które wykonało kurs na platformie. To dotychczasowe efekty naszego programu społeczno-rozwojowego dla kobiet. Ale Akademia Rozwoju to nie tylko liczby, to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą czerpią i z niej każdego dnia! Dlatego serdecznie zapraszamy uczestniczki Akademii Rozwoju i wszystkie zainteresowane kobiety na Galę podsumowującą. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w czwartek 20 czerwca 2024 roku w godzinach 10:00-13:00 w Centralnym Domu Technologii przy ul. Kruczej 50 w Warszawie. Dla tych, którzy nie mogą być z nami osobiście, przygotowaliśmy możliwość uczestnictwa on-line.

Podczas gali przedstawimy wyniki naszej pracy i osiągnięcia uczestniczek Akademii Rozwoju. Będzie to okazja, aby zobaczyć efekty wspólnych wysiłków i dowiedzieć się więcej o pozytywnych zmianach, które zaszły dzięki projektowi. Wydarzenie poprowadzi doświadczona dziennikarka, znana z anteny radia wnet – Jaśmina Nowak. W ramach gali uczestniczki i uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać power speecha Angeliki Chimkowskiej, ekspertki w dziedzinie psychologii zmiany w życiu i biznesie, która wygłosi inspirujące przemówienie pt. „Psychologia zmiany w życiu i biznesie. Jak zmieniać, by realizować, a nie tylko planować?”. Mamy nadzieję, że jej słowa staną się doskonałą motywacją do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego. Chcąc stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń planujemy debatę, do której zaprosiliśmy inspirujące kobiety z różnorodnych branż. Liczymy, że panel dyskusyjny „Rozwijanie kompetencji kobiet na rynku pracy. Jak wejść pewnym krokiem w nieznaną przyszłość?” stanie się odpowiednim miejscem do konwersacji na temat wyzwań i możliwości stojących przed kobietami na współczesnym rynku pracy.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez wypełnienie formularza znajdującego się pod adresem.

To wyjątkowa okazja, by spotkać inspirujące kobiety, dzielić się doświadczeniami i nawiązywać nowe relacje. Nie przegap tej szansy na rozwój i inspirację!

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Akademia Rozwoju na konferencji Don’t give up Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Cyberbezpieczny Dzień Dziecka w CDT!