Dowiedz się, jak zabezpieczyć prawa autorskie w umowach B2B, podczas darmowego webinaru Akademii Rozwoju

Zmian można dokonywać na każdym etapie życia. Dlatego w Akademii Rozwoju stawiamy na edukację w wielu dziedzinach i w ramach wydarzeń dodatkowych proponujemy szeroki zakres tematyczny, od kompetencji twardych, przez umiejętności społeczne, po samodoskonalenie. Tym razem, zapraszamy na bezpłatny webinar „Prawa autorskie w umowach B2B – co musisz wiedzieć, zanim podpiszesz umowę?”. Dołącz do Akademii Rozwoju i zapisz się na wyjątkowe spotkanie.

Spotkanie odbędzie się online w czwartek, 30 listopada o godz. 15:30, a poprowadzi je Paulina Jakubowska – radca prawna, członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i starsza prawniczka w Polskim Funduszu Rozwoju S.A. Specjalizuje się w prawie kontraktowym, prawie własności intelektualnej oraz prawie nowych technologii. Posiada bogate doświadczenia przy przeprowadzaniu transakcji handlowych, w tym międzynarodowych o dużym stopniu skomplikowania i wysokiej wartości kontraktowej.

Podczas spotkania ekspertka opowie czym są prawa autorskie i co jest nimi chronione. Podpowie również dlaczego należy zadbać o odpowiednie uregulowanie praw własności intelektualnej w umowach B2B i jak je zabezpieczać. Serdecznie zapraszamy do zapisania się na webinar, aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się w Programie Akademia Rozwoju.

Do zobaczenia!

Wizyta w Warszawie młodzieży z Domu Dziecka z Włodawy
Zapraszamy na konferencję „Laboratoria kompetencji przyszłości – następny krok innowacyjnej szkoły”