Weekend cudów w Grupie PFR

Weekend cudów w Grupie PFR

W świecie biznesu wartości takie jak empatia, troska o drugiego człowieka i wspieranie potrzebujących mają niezmiennie swoje ważne miejsce. Solidarność w chęci niesienia pomocy to spoiwo społeczności Grupy Kapitałowej Polskiego Funduszu Rozwoju. Dlatego jak co roku, od sześciu lat, nasza Fundacja z wolontariuszami i wolontariuszkami Grupy Kapitałowej PFR dołączyła z pełnym zaangażowaniem do akcji Szlachetna Paczka.

Od początku grudnia pracownicy Grupy Kapitałowej PFR przynosili dary dla wybranych rodzin, które to następnie wolontariuszki i wolontariusze pakowali przez kilka dni. W ramach finału akcji – Weekendu cudów – w sobotę, 16 grudnia, rozwoziliśmy i przekazywaliśmy prezenty potrzebującym Rodzinom

Szlachetna Paczka to jedna z wielu naszych świątecznych akcji wolontariackich. Jednak z każdym rokiem pozytywnie zaskakuje nas zaangażowanie darczyńców i wolontariuszy. Czuć, że każdy gest jest zrodzony z dobrego serca. Wierzymy, że pomimo tego, że te podarunki to zwykłe przedmioty, w rękach pełnych dobrej woli stają się magicznym darem, który potrafi sprawić, że czyjeś święta będą pełne uśmiechu i radości.

– mówi Justyna Chrościelewska, koordynatorka akcji Szlachetna Paczka

Tym razem wsparliśmy 5 rodzin, a do akcji włączyli się pracownicy Fundacji PFR, PFR S.A., PFR TFI, PFR Ventures, PFR Nieruchomości, PFR Mieszkania oraz PFR Operacje.

W imieniu Fundacji oraz wszystkich obdarowanych bardzo dziękujemy za pomoc i życzymy Wam spokojnych Świąt!

Rozgrzewamy serca na święta – wolontariat pracowniczy GK PFR w grudniu 2023
Dołącz do Akademii Rozwoju i zmień przeciwności w swoje super moce