← Strona główna Grupy PFR

Dołącz do Akademii Rozwoju i zmień przeciwności w swoje super moce

Fundacja PFR
Dołącz do Akademii Rozwoju i zmień przeciwności w swoje super moce

Każde doświadczenie, nawet to najtrudniejsze, może stać się fundamentem naszej wewnętrznej siły i odporności. Zapraszamy na spotkanie z Agatą Roczniak, która opowie, jak odkrywać i wykorzystywać życiowe wyzwania do budowania charakteru i pewności siebie, jak i rozwoju swojej ścieżki zawodowej. Wydarzenie odbędzie się online, już we wtorek 19 grudnia, o godzinie 15:30. Aby bezpłatnie do niego dołączyć należy zarejestrować się do Akademii Rozwoju oraz zapisać przez formularz.

Agaty Roczniak nikomu nie trzeba przedstawiać, jest związana z Akademią Rozwoju od samego początku, jako ambasadorka projektu. Zawodowo Agata spełnia się jako prezeska Fundacji DIVERSUM, inspiratorka, edukatorka oraz modelka, prywatnie szczęśliwa żona i mama.

Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie „Siła z doświadczeń – czyli jak zmienić przeciwności w swoje super moce”. To wydarzenie jest dla każdej osoby, która patrzy bardziej na problem, zamiast na rozwiązanie i potrzebuje wzmocnienia poczucia swojej wartości czy rozbudzenia wewnętrznego potencjału. Nasza gościni podpowie, jak odkryć w swoich słabościach moc napędową i przestać rezygnować ze swoich marzeń, bo ktoś w nas zwątpił.

Jak zwykle szykuje się moc inspiracji! Do zobaczenia.
 

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Weekend cudów w Grupie PFR
Edukacyjny plac zabaw – akcja Wolontariuszy na Start
Następny

Zainteresują Cię również