„Weekend cudów” – pracownicy i wolontariusze Grupy PFR po raz kolejny przyłączyli się do Szlachetnej Paczki

Zdjęcie z tegorocznej edycji "Szlachetnej Paczki".

Pracownicy i wolontariusze Grupy PFR bardzo chętnie, już po raz kolejny, zaangażowali się w ogólnopolską akcję charytatywną Szlachetna Paczka. W tym roku do działania włączyło się prawie 300 osób! Łącznie przygotowaliśmy aż 70 kartonów wypełnionych darami, które następnie przekazaliśmy potrzebującym rodzinom.

W minioną sobotę i niedzielę w związku z zakończeniem Szlachetnej Paczki, odbył się „Weekend cudów”, czyli czas wręczania przygotowanych prezentów. Wśród przekazanych darów znalazły się przede wszystkim produkty spożywcze, środki czystości i odzież. Dodatkowo wręczyliśmy duży sprzęt AGD - lodówkę, kuchenkę gazową, pralkę – oraz meble – zestaw mebli kuchennych, szafę, biurko, krzesła, laptop, drukarkę z materiałami eksploatacyjnymi oraz karnety na rehabilitację.

W imieniu Fundacji oraz wszystkich obdarowanych bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!

Wspólnie z seniorami oswajamy technologie - podsumowanie Projektu edukacyjnego
Ogłaszamy zwycięzców Konkursu „Świat Pieniądza”