← Strona główna Grupy PFR

Wakacyjne warsztaty dla uczestniczek Akademii Rozwoju z ekspertami Google

Fundacja PFR
0726_Akademia_Rozwoju_Google

Na sierpień przygotowaliśmy dla uczestniczek Akademii Rozwoju niespodziankę − bezpłatne webinary z ekspertami Google. Podczas trzech spotkań zaproszeni goście opowiedzą o tym, jak może wyglądać kariera w firmach i dużych korporacjach BigTech. Podpowiedzą, jak przygotować się do rozpoczęcia pracy w IT, jakie ścieżki rozwoju są dostępne i na czym polega specyfika pracy w międzynarodowych organizacjach.

O tym, jak być budować samoświadomość, poczucie własnej wartości i gotowości do zmiany, zwłaszcza w trakcie pracy w obszarze IT i Big Tech, opowie Rafał Kuszneruk – Senior Engineering Manager w Google – już 9 sierpnia, o godzinie 15:00. Natomiast 25 sierpnia o 15:00 odbędą się warsztaty anglojęzyczne przybliżające ścieżkę kariery zarządzania produktem w branży Big Tech, które poprowadzi Arun Ravindran – Product Manager indyjskiego oddziału Google. 

Każdą panią, która chciałaby dowiedzieć się jakie technologie przydadzą się na początek kariery w IT oraz czy warto poświęcać czas na zdobywanie certyfikatów zapraszamy na webinar 28 sierpnia o godz. 15:00. W jego trakcie Aga Bielak – Cloud Specialist w Google - omówi zalety korzystania chmury obliczeniowej, niektóre wyzwania i możliwości, które wiążą się z tą szybko rozwijającą się dziedziną, a także podsunie cenne wskazówki i przybliży perspektywy kariery w tej dziedzinie.

Aby wziąć udział w spotkaniach z ekspertami Google należy zarejestrować się pod tym linkiem: 25 sierpnia Akademia Rozwoju - Wydarzenie dodatkowe (clickmeeting.com). 

Wydarzenia są przeznaczone przede wszystkim dla uczestniczek Akademii Rozwoju, dlatego zapraszamy do dołączenia do Programu tutaj.


 

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Wirtualna rzeczywistość i edukacja historyczna – wystartowały zapisy na zajęcia w semestrze zimowym
Festiwal kolorów podczas półkolonii w Jabłoniu – Wakacyjna AktywAKCJA trwa
Następny

Zainteresują Cię również