Przekazaliśmy rowery wychowankom Domu Dziecka we Włodawie

fundacja-new-20231006

Przez cały czerwiec pracownicy Grupy Kapitałowej PFR mogli przynosić rowery, które następnie nasza Fundacja przekazała wspólnie z wolontariuszkami i wolontariuszami PFR podopiecznym Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej we Włodawie. W ramach akcji zgromadziliśmy aż 25 rowerów, które teraz będą służyły młodym rowerzystom.

Przekazanie rowerów było także dla naszych wolontariuszy niezwykłą przygodą. Oprócz oficjalnej części wypełnionej podziękowaniami, wybraliśmy się na rajd rowerowy i wspólnie z wychowankami Domu Dziecka pokonaliśmy aż 22 km! Przy okazji zwiedziliśmy okoliczne malownicze miasteczka i wsie Lubelszczyzny. Po wysiłku fizycznym był czas na zasłużony odpoczynek i piknik. Kiedy zebraliśmy siły, integrowaliśmy się z dzieciakami, grając w siatkówkę, badmintona i wiele innych zabaw.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali rowery oraz wolontariuszom i wolontariuszkom, którzy brali udział w akcji: Darii Manasterskiej, Magdalenie Ebert, Magdalenie Lipińskiej, Krzysztofowi Demczukowi, Kindze Głuchowskiej i Magdalenie Grzankowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z działania:

Kluczowa rola Polek w rozwoju gospodarczo-społecznym. Podsumowujemy cykl konferencji „Kobiety mają wybór” – relacja
Wolontariusze i wolontariuszki GK PFR pomagają aktywnie