Pierwszy kwartał funkcjonowania Centralnego Domu Technologii

Pierwszy kwartał funkcjonowania Centralnego Domu Technologii

Fundacja PFR uruchomiła pod koniec sierpnia br. pionierski na skalę Polski projekt jakim jest Centralny Dom Technologii. To pierwsza tego typu przestrzeń realizująca program edukacji w zakresie nowych technologii oraz innowacyjnych eksperymentów cyfrowych, budując przy tym wizerunek kreatywnej i przedsiębiorczej Polski.

Misją CDT jest wspieranie rozwoju tych kompetencji dzieci i młodzieży, osób dorosłych i starszych, które mają podstawowe znaczenie dla budowy innowacyjności polskiej gospodarki. CDT działa już pełną parą! Na potwierdzenie tego faktu przedstawiamy garść statystyk podsumowujących pierwszy kwartał funkcjonowania.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy, na zajęcia oraz do śledzenia na bieżąco tego co dzieje się w CDT na stronie oraz w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn!

Projekt „Technologią w Raka" - VR w Instytucie Matki i Dziecka oraz w CDT
Wolontariat pracowniczy przy akcji Szlachetna Paczka