Wolontariat pracowniczy przy akcji Szlachetna Paczka

Wolontariat pracowniczy przy akcji Szlachetna Paczka

Już kolejny raz miał miejsce weekend cudów! Właśnie w ten sposób nazywany jest finał Szlachetnej Paczki, który w tym roku odbył się 7-8 grudnia.

Zainspirowani przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju Wolontariusze z PFR S.A. przygotowali podarunki dla aż trzech rodzin. Ich wspólne pakowanie odbyło się w czwartek 5 grudnia, natomiast w sobotę Wolontariusze dostarczyli jedną paczkę do magazynu zlokalizowanego w szkole na Bemowie a dwie bezpośrednio do mieszkań rodzin objętych programem.

Już drugi rok z rzędu około 70 osób z naszej firmy zaangażowało się w działania w ramach wolontariatu pracowniczego, w efekcie czego wsparliśmy kolejne potrzebujące rodziny. Dziękujemy!

Szczegółowe informacje o Szlachetnej Paczce wraz z relacjami ze spotkań z Obdarowywanymi znajdują się na stronie www.

Pierwszy kwartał funkcjonowania Centralnego Domu Technologii
Zakończenie akcji "Wolontariat na dwóch kółkach"

17 września 2020

formy