wolontariat

Niezwykła mikołajkowa inicjatywa wolontariuszy GK PFR dla podopiecznych Domu Dziecka w Międzylesiu

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy Grupy Kapitałowej PFR, zorganizowaliśmy niezwykłą akcję wolontariacką „Listy do św. Mikołaja”! W ramach tego działania wychowankowie Siostry Barbary z Domu Dziecka w Międzylesiu napisali listy, w których opisali o czym marzą na święta. Każdy z pracowników mógł wybrać marzenie, które chciał spełnić.

Listy szybko znalazły swoich adresatów, którzy przyszykowali upragnione prezenty! W akcję zaangażowało się prawie 30 pracowników PFR S.A.

Prezenty przygotowane przez wolontariuszy były wyjątkowe i niepowtarzalne i sprawiły dzieciom bardzo dużo radości. Dziękujemy serdecznie każdej osobie, która włączyła się w akcję. Po raz kolejny udowodniliście, że jesteście niesamowici!

– mówi Dominika Szczepłek, koordynatorka wolontariatu

We środę 21 grudnia, wspólnie z wolontariuszami PFR, odwiedziliśmy podopiecznych Domu Dziecka w Międzylesiu, aby przekazać im przygotowane prezenty - łącznie obdarowaliśmy czternaścioro dzieci i nastolatków. To było wyjątkowe spotkanie!

Razem z Allegro uczymy młodzież tajników świata e-commerce
Pracownicy Grupy PFR po raz kolejny dzielą się dobrem w ramach Szlachetnej Paczki