Pracownicy Grupy PFR po raz kolejny dzielą się dobrem w ramach Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka 2022_aktualnosc_Fundacja_PFR

Kolejny rok z rzędu pracownicy i wolontariusze Grupy PFR zaangażowali się w ogólnopolską akcję charytatywną Szlachetna Paczka. Mimo upływu lat nasze serca wciąż są gorące, o czym bez wątpienia świadczy skala pomocy i chęć do jej udzielania! Szlachetną Paczkę tworzą ludzie, a w tym roku do akcji włączyło się aż 235 osób - pracowników PFR S.A., PFR TFI, PFR Ventures, PFR Nieruchomości, PFR Operacje, PFR Portal PPK i oczywiście PFR Fundacja, która zorganizowała zbiórkę. Łącznie przygotowaliśmy 75 paczek!

Przez cały miesiąc pracownicy-wolontariusze Grupy Kapitałowej PFR gromadzili podarunki, a w miniony piątek zebrali się w Centralnym Domu Technologii i razem je pakowali. Następnie w sobotę, 10 grudnia, w ramach finału tegorocznej akcji Szlachetnej Paczki wzięli udział w „Weekendzie cudów”, czyli akcji wręczania darów.

Mimo że to kolejny rok naszej aktywności w Szlachetnej Paczce i mimo że obecny rok był pełen dużych akcji, w których nasi wolontariusze aktywnie brali udział, nadal czuć wśród uczestników wzruszenie i gotowość do dzielenia się z potrzebującymi. Jesteśmy im za to niezmiernie wdzięczni i bardzo to doceniamy!

– mówi Magdalena Grzankowska, Prezes Zarządu Fundacji PFR

W imieniu Fundacji PFR oraz obdarowanych bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie. Dzięki Wam osoby, które znalazły się w trudniejszej sytuacji będą mogły spokojnie spędzić nadchodzące święta.

Niezwykła mikołajkowa inicjatywa wolontariuszy GK PFR dla podopiecznych Domu Dziecka w Międzylesiu
Ogłaszamy wyniki III edycji konkursu Edukacja Jutra