Networking w życiu zawodowym i prywatnym – zapraszamy na spotkanie dla uczestniczek Akademii Rozwoju

Akademia_Rozwoju_webinar_news

Zapraszamy na kolejne bezpłatne wydarzenie społecznościowe Akademii Rozwoju. Tym razem uczestniczki Akademii spotkają się z Joanną Mosur, CEO MasterMatch na warsztatach pt. „Jak networking pomoże Ci w rozwoju”!

Wydarzenie odbędzie się online we środę, 9 listopada o godz. 16.00. W jego trakcie porozmawiamy o tym, czym jest networking i dlaczego jest ważny zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.  Zaproszona ekspertka podpowie, jak przenieść zaufanie z prywatnych znajomości do tych w pracy. Opowie również o wpływie budowania sieci kontaktów na biznesowy sukces i o tym, jak tworzyć cenne relacje na szeroką skalę. Dodatkowo, Joanna Mosur nauczy uczestniczki korzystania z platformy MasterMatch i podpowie jak efektywnie używać jej przy procesie networkingu.

Wydarzenie jest skierowane do uczestniczek Akademii Rozwoju, dlatego aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się w Programie: Akademia Rozwoju dla kobiet - Kursy Online Polskiego Funduszu Rozwoju (pfr.pl) i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Akademia Rozwoju partnerem Dnia Kariery Kobiet w IT
Fundacja PFR wspiera unikatowe projekty kulturalne