← Strona główna Grupy PFR
konkurs

Konkurs na projekt muralu – Fundacja PFR promuje młodych artystów

Fundacja PFR
Plakat promujący konkurs na mural

W związku z tegorocznymi obchodami Roku Lema, Fundacja PFR wyszła z inicjatywą wspierania młodych artystów, w tym twórców sztuki ulicznej, którzy w ramach Konkursu stworzą projekt muralu inspirowanego twórczością Stanisława Lema. Zapraszamy wszystkich młodych artystów do udziału i przesyłania swoich pomysłów. Konkurs skierowany jest do młodych artystów w wieku 18-30 lat - zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę twórczą, jak i tych, którzy już mogą poszczycić się pierwszym dorobkiem artystycznym. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 października! 

Tematem zadania konkursowego jest „Technologia w edukacji”. Praca nadesłana do konkursu powinna być także inspirowana dowolnym cytatem pochodzącym z dzieła Stanisława Lema. Projekt muralu może zostać wykonany wybraną techniką malarską w formacie A2-B0 w orientacji pionowej lub poziomej. Szczegóły dotyczące wymogów znajdują się w Regulaminie. 

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, spośród który najbardziej unikatową jest szansa na realizację projektu muralu w przestrzeni Centralnego Domu Technologii. Komisja przy wyborze finalistów oceniać będzie przede wszystkim oryginalność i innowacyjność prac. Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy
 

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Edukacja ekonomiczna dla najmłodszych – startuje konkurs „Świat Pieniądza”
Startuje #KONKURSPLASTYCZNY dla dzieci i młodzieży szkolnej
Następny

Zainteresują Cię również