Kino VR w CDT! Wstęp wolny

Kino VR w CDT! Wstęp wolny

Inaugurujemy nowy projekt edukacyjno-technologiczny! Zapraszamy wszystkich we wspólną podróż po meandrach historii polskich naukowców i wynalazców w nowy, interaktywny sposób. Działania rozpoczynamy otwartym Kinem VR w Centralnym Domu Technologii!

Zapraszamy do CDT na projekcję 20-minutowego filmu VR pt. „MS Piłsudski – podwodna misja”. Rozsiądźcie się wygodnie w fotelach, załóżcie gogle VR i dajcie się przenieść na pokład „pływającej ambasady polskiej kultury”. Zanurzycie się w podwodną podróż do wraku transatlantyku „MS Piłsudski”, odkrywając historię sukcesów II Rzeczpospolitej sprzed 100 lat.

Kino będzie otwarte 11 września, w godzinach 14:30-20:00, w Centralnym Domu Technologii, przy ul. Kruczej 50 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a filmy trwa ok. 20 minut i puszczane są one asynchronicznie. Wydarzenie jest otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju powołuje do życia Centralny Dom Technologii
Wybierz się z nami w historyczną podróż VR. Startuje „Edukacyjny Wehikuł Czasu”