Edukacja o klimacie dla studentek i studentów

Edukacja o klimacie dla studentek i studentów

Realizując cele ESG, stawiamy duży nacisk na edukację i wzmacnianie świadomości klimatycznej przedstawicieli wszystkich pokoleń. Postanowiliśmy wzmocnić wiedzę w tym obszarze także studentek i studentów kierunków humanistycznych i społecznych, których mamy przyjemność zaprosić na cykl warsztatów „Transformacja energetyczna, a zmiany klimatu”. Pierwsze ze spotkań odbędzie się już 9 października w godzinach 16:00-18:00 w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz online.

Podczas spotkania zaproszeni eksperci omówią takie zagadnienia, jak transformacja energetyczna, zmiany klimatu, energetyczny wymiar relacji międzynarodowych czy bezpieczeństwo rynku energii w Polsce. Wśród zaproszonych prelegentów będzie między innymi Julian Wieczorkiewicz, Analityk ds. bezpieczeństwa energetycznego, KG NATO, który opowie Czym jest bezpieczeństwo energetyczne? Energetyczny wymiar relacji międzynarodowych. Uczestnicy, którzy ukończą cały cykl warsztatów otrzymają imienny certyfikat potwierdzający udział.

Serdecznie zapraszamy!

Startuje konkurs na spot filmowy promujący polską kulturę!
Ponad 20 tysięcy uczestników 3. edycji programu grantowego Wakacyjna AktywAKCJA