Wizyta w Warszawie młodzieży z Domu Dziecka z Włodawy

Wizyta w Warszawie młodzieży z Domu Dziecka z Włodawy

Wolontariusze GK PFR spełniają się w różnych rolach, tym razem jako przewodnicy po stolicy! Do Warszawy zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną młodzież z Domu Dziecka we Włodawie. Wspólnie spędziliśmy intensywny weekend, podczas którego odwiedziliśmy najważniejsze atrakcje kulturalne i sportowe na mapie miasta.

Pierwszego dnia wyruszyliśmy na spacer po Starym Mieście i Ogrodach Zamku Królewskiego, przeszliśmy wzdłuż bulwarów nad Wisłą aż do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a wycieczkę zwieńczyliśmy na tarasie widokowym Pałacu Kultury i Nauki. Wieczór spędziliśmy wiwatując i kibicując piłkarzom podczas najważniejszego wydarzenia sportowego tego sezonu, czyli meczu Legii Warszawa z Aston Villa F.C.

Kolejny dzień również aktywnie i sportowo – dzięki uprzejmości zarządu Areny Pruszków, nasi goście mieli okazję spróbować swoich sił w jeździe na rowerze po profesjonalnym torze, pod okiem Nikoli Seremak – reprezentantki Polski w kolarstwie torowym. By potem razem z naszymi wolontariuszkami potrenować grę w badmintona.

To nie wszystko – młodzież zaprosiliśmy również na zwiedzanie Muzeum Łazienki Królewskie z licencjonowaną przewodniczką oraz na warsztaty do Centralnego Domu Technologii.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z całej akcji:

Było nam niezmiernie miło gościć tak wspaniałych młodych ludzi w Warszawie! Dziękujemy wszystkim wolontariuszkom i wolontariuszom: Magdalenie Ebert, Aleksandrowi Oziewiczowi, Weronice Wesołowskiej, Maciejowi Buczkowskiemu, Paulinie Jakubowskiej, Dagmarze Brzezieckiej, Katarzynie Typie, Dominice Szczepłek i Joannie Golańskiej. Wasze zaangażowanie jest bezcenne.

Do zobaczenia przy okazji kolejnej akcji!

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli w Krakowie!
Dowiedz się, jak zabezpieczyć prawa autorskie w umowach B2B, podczas darmowego webinaru Akademii Rozwoju