← Strona główna Grupy PFR
design thinking Akademia Rozwoju

Zacznij myśleć jak projektantka! – zapraszamy na webinar dla uczestniczek Akademii Rozwoju

Fundacja PFR
News_fundacja_design_thinking_20230206

Myślenie projektowe (ang. Design Thinking) to proces uznawany za jedną z najlepszych metod tworzenia i wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, usług oraz rozwiązywania problemów zawodowych. Warto wiedzieć, jak z niego korzystać zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Dlatego we środę, 8 lutego o godz. 15:30, zapraszamy uczestniczki Akademii Rozwoju do udziału w bezpłatnym warsztacie online „Zacznij myśleć jak projektantka!”.

Podczas spotkania zaproszeni eksperci – Magda Gajownik de Vries i Paweł Huras  z Departamentu Rozwoju Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju – opowiedzą, czym wyróżnia się Design Thinking pośród innych metod twórczych oraz podadzą przykłady jego zastosowania. 

Warto dołączyć do warsztatu, ponieważ oprócz cennej wiedzy merytorycznej eksperci podpowiedzą, gdzie uzupełnić swoją wiedzę, korzystając z kursu Design Thinking przygotowanego przez zespół Sieci Firm Przyszłości PFR zupełnie za darmo na platformie kursy.pfr.pl

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się w Programie Akademia Rozwoju, a następnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy.
 

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Jesteś humanistką? Chcesz zostać analityczką? Dowiedz się jak to zrobić na webinarze Akademii Rozwoju
Lekcje z końca świata – niezwykły cykl filmów dla młodzieży na ferie zimowe!
Następny

Zainteresują Cię również