SamoDZIELNI wyróżnieni na etapie krajowym konkursu Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2024 (EEPA)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz autorski projekt społeczny dla młodzieży z pieczy zastępczej „SamoDZIELNI” zajął drugie miejsce na etapie krajowym konkursu Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2024 (European Enterprise Promotion Awards).

„SamoDZIELNI” zostali wyróżnieni w kategorii Przedsiębiorczość odpowiedzialna i wspierająca włączenie społeczne, w ramach której doceniane są inicjatywy promujące przedsiębiorczość wśród grup znajdujących się w niekorzystnej sytuacji. Cieszymy się, że nasza praca została dostrzeżona i doceniona. Wyróżnienie na tak wysokim poziomie jest powodem do radości i dumy i bardzo motywuje nas do dalszego rozwoju.

Konkurs Europejskich Nagród Promocji Przedsiębiorczości jest organizowany przez Komisję Europejską. Jego celem jest wyróżnienie inicjatyw prowadzonych w krajach europejskich, które edukują i promują postawy przedsiębiorcze, prezentują przykłady najlepszych polityk i praktyk przedsiębiorczości, zwiększają świadomość roli, jaką przedsiębiorcy odgrywają w społeczeństwie i zachęcają do działania potencjalnych przedsiębiorców. EEPA to również forum do nawiązywania współpracy i dzielenia się dobrymi praktykami.

W tym roku konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nasza Fundacja rywalizowała z 20 kandydatami. Znaleźć się w takim gronie to zaszczyt. Serdecznie dziękujemy za docenienie, a autorom wszystkich zgłoszonych projektów gratulujemy! Jesteśmy przekonani, że takie wyróżnienia nie tylko podnoszą wartość naszych projektów, ale przede wszystkim przyczyniają się do rozwoju społeczności, w których działamy.

Mocni na rynku pracy. Fundacja PFR rusza z projektem #SamoDZIELNI
Ostatnie warsztaty i uroczysta Gala V. edycji SamoDZIELNYCH