Przekaż 1,5% podatku na stypendia dla młodzieży z pieczy zastępczej

Przekaż 1,5% podatku na stypendia dla młodzieży z pieczy zastępczej

Nasza Fundacja od dwóch lat cieszy się statusem Organizacji Pożytku Publicznego. Z tego względu również w tym roku zachęcamy do wsparcia naszego programu „SamoDZIELNI” podczas rozliczenia zeznania podatkowego. Zebraną kwotę przekażemy na stypendia dla uczestników projektu – młodzieży z pieczy zastępczej.

W ramach programu wyposażamy młodzież w umiejętności w kluczowe umiejętności, takie jak przygotowanie CV, wybór i planowanie ścieżki kariery. Zebrana kwota pomoże nam w ufundowaniu stypendium na rozwój dla ambitnych, młodych osób.

„1,5% podatku ma ogromne znaczenie i z perspektywy społecznej staje się potężnym narzędziem wsparcia. Projekt SamoDZIELNI ma już 5 lat i doskonale wiemy, ile płynie z niego realnej korzyści. Cieszymy się, że możemy wspólnie budować lepsze i bardziej sprawiedliwe społeczeństwo”

- mówi Kamila Surała, koordynatorka Projektu

Od 2019 roku wspieramy młodzież z pieczy zastępczej we wkraczaniu na rynek pracy. Organizujemy warsztaty i konsultacje z ekspertami, które pomagają w rozwoju praktycznych umiejętności. Tym samym, dostarczamy niezbędnych narzędzi i umiejętności, takich jak tworzenie CV, wybór ścieżki kariery i planowanie zawodowe.

Niedługo startujemy z V. edycją programu i już nie możemy doczekać się, aby poznać nowych inspirujących uczestników.

Wspólnie tworzymy równe szanse dla wszystkich!

KRS Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju: 0 000 718 920

Rozpoczęliśmy V. edycję SamoDZIELNYCH!
SamoDZIELNI poznają tajniki hotelarstwa podczas staży w hotelu Regent