Przed nami kolejne spotkanie z Ambasadorką Akademii Rozwoju – AgatąRoczniak, która opowie o motywatorach i demotywatorach!

Już 20 października o godzinie 14:30 zapraszamy wszystkie uczestniczki Akademii Rozwoju na bezpłatne spotkanie online „Motywatory i demotywatory – co nas wzmacnia, a co blokuje?”. Webinar poprowadzi Agata Roczniak – prezeska Fundacji DIVERSUM, inspiratorka i modelka oraz Ambasadorka Akademii Rozwoju

Podczas spotkania Agata opowie o tym, co ją motywuje w życiu, w bliskich relacjach z ludźmi i o tym, jak bardzo jest to ważne, aby pracować nad swoją motywacją. Dodatkowo podpowie, jak walczyć z hejtem i nie pozwolić na to, aby opinia innych powstrzymywała nas od spełnianiapragnień, a jedynie jeszcze bardziej motywowała do realizacji własnych planów. Inspiratorka opowie również, jak podsycać własną motywację i radzić sobie z demotywatorami, które napływają z zewnątrz czy nawet od nas samych. Podpowie jak wykorzystywać swoje mocne strony, a jednocześnie świadomie kontrolować słabości.

W wydarzeniu udział mogą wziąć jedynie uczestniczki Akademii Rozwoju, dlatego warto się zapisać już teraz! Program oprócz spotkań z inspiratorkami oferuje szereg warsztatów z kompetencji cyfrowych, design thinking i prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego zachęcamy do dołączenia do Akademii i do pozostania z nami na dłużej!

Mieszkania dla Uchodźców – największe działanie pomocowe Fundacji PFR w 2022
Rusza 3. edycja Konkursu Edukacja Jutra dla nauczycieli