← Strona główna Grupy PFR
edukacja jutra

Rusza 3. edycja Konkursu Edukacja Jutra dla nauczycieli

Fundacja PFR
Rusza 3. edycja Konkursu Edukacja Jutra dla nauczycieli

Rozpoczynamy trzecią edycję Konkursu na najlepsze scenariusze lekcji - Edukacja Jutra. Do udziału zapraszamy nauczycieli i edukatorów wszystkich przedmiotów szkolnych. W tej edycji, w związku z ogólną sytuacją geopolityczną na świecie, chcemy eksplorować i jednocześnie popularyzować wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Autorzy najciekawszych scenariuszy otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe. Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada 2022 r!

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji Konkursu, po raz kolejny chcemy zebrać najbardziej kreatywne sposoby i pomysły na przeprowadzanie lekcji. Tym razem mogą to być lekcje zarówno zdalne, jak i stacjonarne. Ważne aby zawierały element popularyzacji wiedzy z zakresu bezpieczeństwa cyberprzestrzeni.

– mówi Karol Izdebski, koordynator projektu

Scenariusze zajęć nadesłane do Konkursu mają być nie tylko oryginalne i innowacyjne, ale także popularyzować wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Uczestnicy powinni wykazać się merytoryką i adekwatnością do wieku i poziomu wiedzy uczniów, a treści przekazywane w czasie zajęć muszą być zgodne z podstawą programową. 

Aby wziąć udział w Konkursie należy stworzyć autorski scenariusz lekcji. Następnie wystarczy wypełnić i wysłać formularz online załączając niezbędne dokumenty. 

Partnerem konkursu jest Centralny Dom Technologii. 

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Przed nami kolejne spotkanie z Ambasadorką Akademii Rozwoju – AgatąRoczniak, która opowie o motywatorach i demotywatorach!
Ponad 10 000 dzieci z Polski i Ukrainy aktywnie spędziło lato – podsumowanie 2. edycji Programu „Wakacyjna AktywAKCJA”
Następny

Zainteresują Cię również