Ogłaszamy wyniki Wakacyjnej AktywAKCJI! Dofinansujemy 100 instytucji

Ogłaszamy wyniki Wakacyjnej AktywAKCJI! Dofinansujemy 100 instytucji

Równe trzy tygodnie zbieraliśmy zgłoszenia do IV. edycji programu grantowego „Wakacyjna AktywAKCJA”. Łącznie zgromadziliśmy prawie 1500 projektów z całej Polski! Teraz przyszedł czas na najtrudniejszy etap, czyli ocena i wybór zakwalifikowanych wniosków. Komisja wyłoniła spośród nadesłanych zgłoszeń 100, które spełniają wszystkie kryteria i realizują cele programu – są bezpłatne, skierowane do dzieci z małych miejscowości i zawierają element edukacji ekologicznej.

Lista organizacji, które otrzymają granty znajduje się TUTAJ.

Z dużą starannością wybraliśmy projekty, które skupiają się na dzieciach i młodzieży z lokalnych społeczności. Liczba zgłoszonych wniosków przerosła nasze oczekiwania, co sprawiło, że wybór był niezwykle trudny. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością, a poziom projektów był naprawdę wyrównany. Cieszymy się, że nasz Program spotkał się kolejny raz z tak ogromnym zainteresowaniem i z niecierpliwością czekamy na realizację inicjatyw. Gratulujemy wszystkim organizacjom, które nadesłały swoje pomysły. To fantastyczna wiadomość, że tak wiele aktywnych, edukacyjnych i ekologicznych projektów wakacyjnych będzie realizowanych w całej Polsce!

– mówi Kamila Surała, koordynatorka projektu.

Niebawem rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi najbardziej wyczekiwany etap Programu – realizacja wybranych projektów. Nasza Fundacja będzie na bieżąco relacjonować przebieg tych inicjatyw i informować o wakacyjnych przygodach dzieci z całej Polski, które dzięki grantom będą mogły spędzić lato aktywnie i beztrosko. Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom, które przesłały swoje wnioski i zapraszamy do śledzenia naszych aktualności i kanałów na portalach społecznościowych.

Tymczasem, tak wyglądała 3. edycja Wakacyjnej AktywAKCJI:

Ogłaszamy wyniki 5. edycji Konkursu Edukacja Jutra!
Wiosna w sercu dla Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach – akcja pomocowa Wolontariuszy na Start