„Masz pomysł? Załóż start’up!” – zapraszamy uczestniczki Akademii Rozwoju na spotkanie z Joanną Chabrowską

Zdjęcie Joanny Chabrowskiej.

Społeczność Akademii Rozwoju nieustannie się powiększa. Dlatego cały czas organizujemy dodatkowe wydarzenia eksperckie, aby kolejne osoby mogły włączyć się do wyjątkowej społeczności Akademii. W trakcie spotkań zaproszone ekspertki dzielą się swoim doświadczeniem i motywują do działania w konkretnych obszarach. Na najbliższym spotkaniu razem z Joanną Chabrowską, współzałożycielką i CEO startupu MOMKEY – będziemy omawiać tajniki tworzenia start’upu

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się online 7 lipca o godzinie 16:00.

Udział w spotkaniu będzie szczególnie przydatny dla osób, które nie boją się marzyć, ale martwią się tym, co może pociągnąć za sobą realizacja tych marzeń. Będziemy rozmawiać o stawianiu pierwszych kroków, rozwijaniu swojego potencjału, czy o świecie start’upów i moim doświadczeniu.

– mówi Joanna Chabrowska.

Spotkanie „Masz pomysł? Załóż start’up” będzie dotyczyło realizacji pomysłów biznesowych i budowania start’upu. Joanna Chabrowska sama jest start’uperką i jeszcze niedawno uczyła się wszystkiego od podstaw, dlatego najlepiej wie jak przygotować się do stworzenia start’upu i na co zwrócić uwagę. Warto wziąć udział w spotkaniu, jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak przekuć pomysł w biznes, czy start’up to dobra droga do jego realizacji i jakie są pierwsze kroki w jego budowaniu. Serdecznie zapraszamy.

Udział w spotkaniu jest możliwy tylko dla uczestniczek Akademii Rozwoju dlatego mocno zachęcamy do bezpłatnej rejestracji w Programie!

Uczestnicy Programu grantowego Wakacyjna AktywAKCJA poznają historię gminy Wąpielsk
Cyfrowa przedsiębiorczość i tajniki sukcesu na rynku e-commerce – relacja z Dnia Przedsiębiorcy w CDT