Konkurs na projekt muralu – ogłaszamy zwycięzców

Ogłoszenie wyników konkursu na mural.

Zakończyliśmy Konkurs na projekt muralu, który Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju wraz z zespołem Centralnego Domu Technologii przygotowała dla młodych artystów. Przypomnijmy, że w związku z całorocznymi obchodami „Roku Lema w CDT”, zaprosiliśmy twórców do przygotowania graficznych prototypów muralu. Tematem przewodnim miało być hasło „Technologia w edukacji”, a inspiracją cytaty zaczerpnięte z utworów Stanisława Lema.

Poziom artystyczny nadesłanych projektów był bardzo wysoki. Kierując się przyjętymi kryteriami − poziom artystyczny, innowacyjność i oryginalność prac − jury przyznało trzy nagrody główne oraz aż siedem wyróżnień.

Pierwsze miejsce na podium Konkursu na projekt muralu otrzymał Jakub Jałbrzykowski, który tym samym zostanie dodatkowo uhonorowany możliwością wykonania muralu ze zwycięskiego projektu w przestrzeni Centralnego Domu Technologii. Drugą nagrodę zdobyła Natalia Oskiera. Na trzecim miejscu znalazła się Milena Czyżewska. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenia i gratulujemy pomysłów oraz kreatywności!

Pełna lista laureatów oraz wyróżnionych uczestników znajduje się TUTAJ.

Nasi wolontariusze wspierają „Ognisko Nadziei” z Trójmiasta
Znamy zwycięzców Konkursu plastycznego