Znamy zwycięzców Konkursu plastycznego

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego.

Rok Lema w CDT obfituje w niezwykłe wydarzenia. Jednym z nich był konkurs plastyczny dla dzieci i młodzież, w ramach którego młodzi fani twórczości Stanisława Lema wykonali prace inspirowane wybranym cytatem zaczerpniętym z jego utworów. Zgłoszone dzieła ocenialiśmy w dwóch kategoriach wiekowych − 10-14 lat oraz 15-17 lat. Obydwie grupy uczestników wykazały się niesamowitą kreatywnością i zaskoczyły jury wysokim poziomem technicznym. Otrzymaliśmy łącznie 226 zgłoszeń!

Uczestnicy postawili przed komisja konkursową nie lada wyzwanie. Dlatego jury przyznało trzy nagrody główne w każdej grupie wiekowej oraz łącznie aż 19 wyróżnień!

Zwyciężczynią Konkursu Plastycznego w kategorii wiekowej 10-14 lat została Marta Janos. Drugie miejsce zajęła Maja Kajak. Trzecią nagrodę przyznano Nikoli Ptasińskiej. W grupie wiekowej 15-17 lat zwyciężyła Wiktoria Otto. Drugą laureatką została Wiktoria Kotulska. Trzecia nagroda powędrowała do Julii Pogorzelec. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz gratulujemy talentu i odwagi artystycznej.

Pełna lista laureatów oraz wyróżnionych uczestników znajduje się TUTAJ.

Konkurs na projekt muralu – ogłaszamy zwycięzców
Rozpoczynamy drugi etap projektu „Świat Pieniądza”