Jak sobie radzić ze stresem w trakcie zmiany? – zapraszamy na webinar dla uczestniczek Akademii Rozwoju

Akademia-rozwoju-Jakubowska

W Akademii Rozwoju chętnie podejmujemy nieoczywiste, ale też trudne tematy. Tym razem, podczas dodatkowego wydarzenia, postanowiliśmy porozmawiać z ekspertką o radzeniu sobie ze stresem i dyskomfortem podczas zmian, które spotykają nas w życiu. Dołącz do Akademii Rozwoju i zapisz się na wyjątkowy bezpłatny webinar. Spotkanie odbędzie się online we wtorek 6 czerwca o godzinie 18:00.

Webinar poprowadzi Julianna Jakubowska – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji, studiów podyplomowych z zakresu coachingu i mentoringu na Uniwersytecie SWPS i Laboratorium Psychoedukacji oraz MBA Przywództwa i Coachingu na Collegium Humanum. Ekspertka ukończyła jedyny program w Polsce o potrójnej akredytacji – ICF, EMCC, AC – Practitioner Diploma in Executive Coachnig. Entuzjastka rozwoju osobistego, certyfikowana coachka AoEC i mentorka. Towarzyszenie w zmianie, poszerzanie perspektywy klientom i praca na ich zasobach to jej pasja. Dzieli się wiedzą, jak żyć w zgodzie ze sobą, autentycznie i spójnie – w harmonii z umysłem, sercem i ciałem. Od ponad 4 lat pracuje w PFR Portal PPK.

Podczas spotkania ekspertka przedstawi sprawdzone metody radzenia sobie ze stresem i podpowie, jakie ćwiczenia mogą na w tej codziennej walce pomóc. Postara się także pokazać wszystkie dobre strony zmiany i pomoże odnaleźć uczestniczkom spotkania siłę wewnętrzną. Serdecznie zapraszamy do zapisania się na webinar i wspólnie z nami pogłębienie swojej samoświadomość, poznania lepiej siebie i swoich talentów. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się w Programie Akademia Rozwoju. Do zobaczenia!

Warszawa stolicą neonów – ponownie zorganizowaliśmy wyjątkowy Dzień Dziecka w CDT
Wiemy, jak uczyć przedsiębiorczości – relacja z debaty eksperckiej CDTalks