← Strona główna Grupy PFR

Fundacja PFR partnerem Global Impact Challenge

Fundacja PFR
Fundacja PFR partnerem Global Impact Challenge

Fundacja PFR została partnerem międzynarodowego konkursu dla innowatorów, który w tym roku zostanie po raz pierwszy zorganizowany w Polsce. Global Impact Challenge jest najważniejszym konkursem organizowanym przez Singularity University. W tym roku odbędzie się w ponad 70 krajach.

Uczestnicy mają niezwykle ambitne zadanie – zaprezentować startup lub prototyp, który pozytywnie wpłynie na życie miliarda ludzi w ciągu dekady. Zwycięzcy konkursu pojadą  na 10 tygodni do Doliny Krzemowej do NASA na program inkubacyjny gdzie wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez wybitnych naukowców. Po powrocie będą kontynuować projekt w Polsce.

Ten konkurs jest wyjątkowy, bo umożliwia najśmielszym innowatorom pracę nad rozwojem swojego pomysłu pod okiem futurologów wielkości Ray’a Kurzweila – powiedziała Eliza Kruczkowska, Dyrektor Departamentu Rozwoju Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju.

Działając w Fundacji PFR dajemy impuls i siłę do wzrostu osób indywidualnych oraz całych  społeczności, przez co aktywnie kształtujemy nasze otoczenie. W tym celu wspieramy wartościowe inicjatywy edukacyjne, takie jak Global Impact Challenge. Inspirujemy i pomagamy formować przyszłych innowatorów i pionierów. Dolina Krzemowa czeka na polskich wizjonerów!

Wielki finał  konkursu odbędzie się 24-25 maja 2018 r. w Warszawie.

Fundacja PFR
Poprzedni Poprzedni
Fundacja PFR wspiera pierwszy w Polsce hackathon muzealny
"Luna" i "Cardio technology" laureatami 1. polskiej edycji Global Impact Challenge, którego partnerem jest Fundacja PFR
Następny Następny

Zainteresują Cię również

Magda zakłada okulary do VR

Nowy społeczny wymiar wirtualnej rzeczywistości

Fundacja PFR

20 lipca 2020

Wirtualne Targi Pracy IT ONLINE – Fundacja PFR wspiera uczestników rynku pracy

Fundacja PFR

1 czerwca 2020

Edukacja zdalna to wyzwanie, ale także szansa

Warunki RODO

Warunki RODO