← Strona główna Grupy PFR

Dołącz do Akademii Rozwoju i poznaj swoje prawa w Internecie!

Fundacja PFR
Jak chronić swoje prawa w Internecie

Zapraszamy wszystkie uczestniczki Akademii Rozwoju na kolejne bezpłatne wydarzenie online. Tym razem dowiemy się „Jak chronić swoje prawa w Internecie?”. Spotkanie poprowadzi adwokatka Aleksandra Iskra-Nowiszewska - ekspertka w dziedzinie ochrony marki osobistej. Będzie to kolejny bardzo praktyczny warsztat realizowany dzięki naszemu Partnerowi, organizacji Women in AI Poland.

Podczas warsztatów omówimy na praktycznych przykładach, jak chronić domenę internetową, swoją markę, wizerunek i przede wszystkim dane osobowe w mediach społecznościowych. Na spotkaniu zgłębimy temat ochrony danych osobowych i porozmawiamy o najlepszych sposobach na bezpieczne pod względem prawnym wzmacnianie swojego wizerunku w social mediach. 

Spotkanie odbędzie się online, wstęp na niego jest bezpłatny i możliwy tylko dla zarejestrowanych uczestniczek Akademii Rozwoju. Zapraszamy już za tydzień, we wtorek, 7 czerwca o godz. 15:00. Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny online: https://akademiafundacjipfr.pl/admin/event/preregister

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Pierwsze stacjonarne wydarzenie społecznościowe dla uczestniczek Akademii Rozwoju – Dzień Przedsiębiorcy w CDT
Wolontariusze GK PFR wspierają uchodźców w Centrum Pomocy Ukraińcom w Global Expo
Następny

Zainteresują Cię również