← Strona główna Grupy PFR

Pierwsze stacjonarne wydarzenie społecznościowe dla uczestniczek Akademii Rozwoju – Dzień Przedsiębiorcy w CDT

Fundacja PFR
Grafika do Dnia Przedsiębiorcy.

Wspólnie z zespołem Centralnego Domu Technologii i partnerem wydarzenia firmą Allegro zapraszamy uczestniczki Akademii Rozwoju na wyjątkowe pierwsze stacjonarne spotkanie społecznościowe - Dzień Przedsiębiorcy w CDT! Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Uczestniczki wezmą udział w warsztatach kompetencyjnych i debacie, do której zaprosiliśmy wyjątkowych gości. Oprócz tego na osoby biorące udział w wydarzeniu czeka poczęstunek oraz niespodzianki od Fundacji PFR i Allegro!

Całe wydarzenie będzie trwało od 10:00 do 14:00. Na początku zaprosimy Panie na warsztaty z podstaw prowadzenia działalności gospodarczej, które poprowadzi znany stałym uczestniczkom Akademii Rozwoju Łukasz Grygiel - ekspert w obszarze obsługi klienta i reklamacji z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w bankowości i dużych korporacjach. Następnie odbędzie się panel z ekspertami w zakresie tworzenia i rozwijania własnych firm i start’upów. Zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć na pytania o to jakie kompetencje warto rozwijać i gdzie szukać inspiracji dla swoich pomysłów biznesowych. 

Wydarzenie odbędzie się w Centralnym Domu Technologii i jest całkowicie bezpłatne. Aby wziąć w nim udział wystarczy dołączyć do Programu Akademia Rozwoju oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy do wydarzenia.
 
Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie, dlatego zapraszamy. Do zobaczenia w CDT!

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Cyfrowa przedsiębiorczość i tajniki sukcesu na rynku e-commerce – relacja z Dnia Przedsiębiorcy w CDT
Dołącz do Akademii Rozwoju i poznaj swoje prawa w Internecie!
Następny

Zainteresują Cię również