Planowanie budżetu domowego, kredyty i zakładanie działalności gospodarczej – ważne tematy na majowym spotkaniu #SamoDZIELNYCH

SamoDZIELNI_zjazd majowy - aktualność

W ubiegły weekend odbył się kolejny, czwarty już zjazd uczestników 4. edycji projektu #SamoDZIELNI. Tym samym zakończyliśmy część warsztatową projektu. Jak zwykle nasi wolontariusze stanęli na wysokości zadania. W sobotę i niedzielę od rana edukowali młodych ludzi podczas warsztatów na temat tego, jak zaplanować swój budżet i gdzie szukać oszczędności.

To był weekend wypełniony ważnymi treściami, poradami i wskazówkami. Nasi wolontariusze-eksperci opowiadali o tym, w jaki sposób zwiększyć swoje dochody. Przybliżyli również funkcjonowanie banków, rodzaje kredytów i usługi bankowe, które mogą okazać się przydatne w życiu codziennym. Młodzież dowiedziała się także, jak założyć własną działalność gospodarczą i dbać o płynność finansową realizując swoje projekty.

Serdecznie dziękujemy Marii Andrejczuk, Żanecie Wesołowskiej, Antoninie Sudnik i Michałowi Górze z Grupy Kapitałowej PFR oraz Piotrowi Korylowi za Wasz czas i chęć dzielenia się wiedzą.

Teraz czeka nas wyjątkowa Gala finałowa, podczas której uczestnicy otrzymają dyplomy, bony na rozwój, spotkają swoich mentorów oraz wolontariuszy, z którymi mieli warsztaty i spotkania.  Już nie możemy się doczekać!

Zakończyliśmy IV edycję projektu SamoDZIELNI – relacja z uroczystej gali
Warsztaty zawodowe, oferty stażowe i zwiedzanie Warszawy – kolejny ekscytujący zjazd #SamoDZIELNYCH