← Strona główna Grupy PFR

Kwiecień w Akademii Rozwoju – nowe spotkania

Fundacja PFR
Kwiecień w Akademii Rozwoju – nowe spotkania

Program Akademia Rozwoju cieszy się ogromną popularnością. Od momentu startu w styczniu, zarejestrowało się w nim ponad 800 kobiet, a ponad 100 z nich już ukończyło wszystkie obowiązkowe kursy i otrzymało Certyfikat udziału w Programie. Dlatego w kwietniu wspólnie z Partnerami Akademii Rozwoju, zapraszamy uczestniczki do udziału w serii wyjątkowych bezpłatnych wydarzeń społecznościowych, na których będą mogły poznać i porozmawiać z ekspertkami z Her Impact, Women in AI Polska, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundacji Mamo Pracuj!

Na pierwszym spotkaniu Karolina Cwalina-Stępniak, Co- founder i Chief Business Development Officer startupu technologicznego Her Impact opowie o platformie rekrutacyjnej Her Impact i o tym dlaczego warto proces rekrutacyjny zaplanować wspólnie z ekspertkami rynku pracy i hr. Następnie na warsztatach, które poprowadzi Marta Plantykow, C Software Developer, współpracująca z organizacją Women in AI Poland, Panie poznają podstawy programowania w imperatywnym języku C. Kolejne spotkanie będzie poświęcone możliwościom zdobywania funduszu na działalność gospodarczą oferowanym przez PARP, podczas spotkania z Grażyną Czerwińską, główną specjalistką w Departamencie Komunikacji i Marketingu PARP, uczestniczki dowiedzą się miedzy innymi gdzie i jak pozyskiwać środki na swoje projekty biznesowe. Na ostatnim ze spotkań zaplanowanych w kwietniu, Joanna Gotfryd, opowie o tym w jaki sposób można zaplanować swoją ścieżkę zawodową w IT, na przykład dzięki platformie Talenti.pl. 

Spotkania społecznościowe Akademii Rozwoju odbywają się online i są przeznaczone dla Pań, które już uczestniczą w Programie i brały udział w warsztatach obowiązkowych. Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się i wziąć udział w bezpłatnych zajęciach Akademii Rozwoju. 

Czasu jest niewiele, dlatego  przygotowaliśmy opcję realizacji warsztatów obowiązkowych w tydzień – zapisy na szybką ścieżkę są dostępne przez formularz online: Zapisy na warsztaty Akademii Rozwoju.

Do zobaczenia w Akademii Rozwoju!

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Fundacja PFR przekazała karetkę szpitalowi wojskowemu w Lublinie
Fundacja PFR zorganizowała Dzień Edukacyjny dla rodzin z Ukrainy w CDT – relacja
Następny

Zainteresują Cię również