Znamy uczestników tegorocznej edycji programu Wakacyjna AktywAKCJA

WA_2023_WYNIKI

Zakończyliśmy etap wyboru wakacyjnych projektów dla dzieci, które nasza Fundacja wesprze grantami. Do tegorocznej edycji Wakacyjnej AktywAKCJI wpłynęło ponad 1100 zgłoszeń. Spośród nich wyłoniliśmy 100 projektów, które otrzymają granty finansowe. Wybór nie był łatwy, bo z roku na rok pomysły są coraz bardziej dopracowane i coraz atrakcyjniejsze dla uczestników.

Serdecznie gratulujemy wszystkim organizacjom, które przesłały swoje pomysły. To bardzo dobra wiadomość, że tak wiele aktywnych, edukacyjnych, ale też po prostu ciekawych wakacyjnych projektów będzie realizowanych w całej Polsce. A jednocześnie cieszymy się, że będziemy mogli dodatkowo wspomóc realizację 100 z nich!

– mówi Kamila Surała, koordynatorka programu

Lista organizacji, które otrzymają granty znajduje się TUTAJ.

Znajdź pomysł na lekcję Biznesu i zarządzania – zbiór zwycięskich scenariuszy o przedsiębiorczości już jest dostępny!
Kobiety mają wybór. Fundacja PFR rozpoczyna cykl konferencji na temat sytuacji Polek