Akademia Rozwoju

Uczestniczki Akademii Rozwoju dowiedzą się, jak zrobić karierę w data science i sztucznej inteligencji

Dane są wszędzie wokół nas, a świat data science i sztucznej inteligencji jest niezwykle złożony. O tym, jak się w nim odnaleźć i jak wytyczyć swoją ścieżkę kariery meandrującą między danymi i algorytmami porozmawiamy na najbliższym bezpłatnym webinarze Akademii Rozwoju „Jak zrobić karierę w data science i sztucznej inteligencji?”

Spotkanie online poprowadzi Magdalena Cebula – data engineerka w Orange, członkini organizacji Women in AI, liderka grupy WMMData, organizatorka meetupów Polish ML Community i pasjonatka data science. Na co dzień tworzy aplikacje oparte na danych i prowadzi kanał na YouTube o sztucznej inteligencji: Niesztuczna Inteligencja - YouTube.

Spotkanie jest odbędzie się 29 marca o godzinie 15:30. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się w Programie Akademia Rozwoju, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze!
Akademia Rozwoju oprócz spotkań z ekspertami, oferuje szereg warsztatów z kompetencji cyfrowych, design thinking i prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego zachęcamy do dołączenia do Programu i pozostania z nami na dłużej!

Poznajmy Jury konkursu Edukacja Jutra
„Ja i Robot” – CDT wspiera projekt badawczy HumanTech Center Uniwersytetu SWPS