← Strona główna Grupy PFR
rok lema

Startuje konkurs literacki dla miłośników twórczości Stanisława Lema!

Fundacja PFR
astronauta i książka

Projekt Rok Lema w CDT trwa w najlepsze! Tym razem Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju zaprasza przyszłych literatów do zaprezentowania swoich własnych dzieł inspirowanych twórczością Stanisława Lema.

Do udziału w Konkursie na fan fiction zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Wspólnie pokażemy, że talent pisarski może się objawić w każdym wieku! 

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego dzieła literackie inspirowanego twórczością Stanisława Lema. Jest to zatem okazja nie tylko do sprawdzenia swojego warsztatu piśmienniczego, ale także świetny kolejny pretekst do tego, aby pogłębić znajomość jego dzieł. 

W konkursie można wziąć udział w czterech kategoriach wiekowych: do 14 lat, od 15 do 17 lat, od 18 do 30 lat oraz od 31 lat w górę. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe

Na prace konkursowe czekamy do 8 listopada. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć swoja pracę.

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Ogłaszamy wyniki 2. edycji Konkursu Edukacja Jutra!
Granty Fundacji PFR pomogły w realizacji projektów społecznych w całej Polsce – podsumowujemy Program „Wakacyjna AktywAKCJA”
Następny

Zainteresują Cię również