SAMSUNG już po raz drugi pomaga SamoDZIELNYM uczyć się zdalnie

SAMSUNG już po raz drugi pomaga SamoDZIELNYM uczyć się zdalnie

W najbliższą sobotę uczestnicy drugiej edycji projektu #SamoDZIELNi spotkają się na kolejnym zjeździe. Tym razem będą rozmawiać z ekspertami-wolontariuszami GK PFR o zagadnieniach rynku pracy. W czasie zajęć młodzież dowie się jak napisać ciekawe CV i list motywacyjny, jak zaplanować swoją dalszą ścieżkę edukacyjną i zawodową, gdzie szukać pracy czy jak zaprezentować się na spotkaniu rekrutacyjnym.

Indywidualne rozmowy profesjonalistów z każdym uczestnikiem pozwolą przekazać niezbędną wiedzę, ale także odpowiedzieć na pojawiające się w tym obszarze pytania. To będzie intensywny weekend dla naszej młodzieży!

Ten zjazd będzie wyjątkowy także dlatego, że każdy z SamoDZIELNYCH, dzięki wsparciu projektu przez firmę SAMSUNG, otrzymał swój własny tablet, z którego może skorzystać już podczas sobotnich warsztatów! Dostęp do urządzenia pozwoli naszym podopiecznym także uczyć się zdalnie oraz każdego dnia przygotowywać do wejścia na rynek pracy z pomocą nowych technologii.

To bardzo ważne, aby uczestnicy naszego projektu mieli wsparcie nie tylko w zakresie wiedzy merytorycznej, ale także mogli poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania samodzielnie, wtedy gdy tego chcą i potrzebują. Tablety od naszego partnera, firmy Samsung, im na to pozwolą.

– mówi Sebastian Mackiewicz, koordynator projektu, Fundacja PFR

Kolejny zjazd uczestników projektu SamoDZIELNI jest zaplanowany już na wiosnę.

#SamoDZIELNI już znają tajniki pisania CV – kolejny zjazd warsztatowy za nami
Pierwszy zjazd uczestników Projektu #SamoDZIELNI już za nami