← Strona główna Grupy PFR

Ogłaszamy listę projektów zakwalifikowanych do Programu „Wakacyjna AktywAKCJA”

Fundacja PFR
Lista zakwalifikowanych projektów.

Przez prawie trzy tygodnie gromadziliśmy zgłoszenia do Wakacyjnej AktywAKCJI, które spływały do nas z każdego zakątka Polski. Do Programu napłynęło prawie 990 wniosków! Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, Komisja postanowiła przyznać granty aż 104 organizacjom z całej Polski. Wszystkie otrzymają granty na realizację autorskich wakacyjnych aktywności dla dzieci i młodzieży.

Lista grantobiorców znajduje się tutaj.

Zaprezentowane w zgłoszeniach pomysły zaskoczyły nas kreatywnością, ostatecznie wybraliśmy te, które najlepiej wpisywały się w idee programu, spełniały wszystkie kryteria formalne, a także wyróżniały się pomysłowością i zawierały element integracji polskich i ukraińskich dzieci.

Bardzo zależało nam na wybraniu projektów, które zostały stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży z lokalnych społeczności. Cieszymy się z dużego zainteresowania naszym Programem i już nie możemy się doczekać ich realizacji.

- mówi Karina Stasiak, Koordynatorka projektu.

Niebawem rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi najbardziej wyczekiwany etap Programu, czyli realizacja wybranych projektów. Będziemy relacjonować przebieg wybranych inicjatyw. Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom, które przesłały do nas swoje wnioski.

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Wolontariusze GK PFR wspierają uchodźców w Centrum Pomocy Ukraińcom w Global Expo
Fundacja PFR przekazała prawie 280 tys. zł. organizacjom niosącym pomoc Ukrainie
Następny

Zainteresują Cię również