Fundacja PFR ogłasza wyniki naboru wniosków do programu „Wakacyjna AktywAKCJA”

Fundacja PFR ogłasza wyniki naboru wniosków do programu „Wakacyjna AktywAKCJA”

Znamy nazwy organizacji, które otrzymają granty na realizację wakacyjnych aktywności dla dzieci i młodzieży. Wybór nie był łatwy, ponieważ do programu zgłoszono ponad 1500 wniosków,  Komisja oceniająca wybrała spośród nadesłanych w terminie zgłoszeń 53, które spełniały wszystkie kryteria formalne, a dodatkowo realizowały cele Programu i wyróżniały się kreatywnością i, zdaniem Komisji, były najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań wskazanych w nich młodych odbiorców. Lista grantobiorców znajduje się TUTAJ.

Ocena wniosków to odpowiedzialne zadanie. Bardzo zależało nam na wybraniu najciekawszych projektów, takich, które są realizowane z myślą o lokalnej młodzieży. Ogromnie cieszymy się, że wniosków było tak dużo, bo to pokazuje, że w całej Polsce jest bardzo wiele organizacji, które planują przygotować wakacyjne atrakcje dla najmłodszych. Dlatego już myślimy o kolejnej edycji programu!

– mówi Magdalena Grzankowska, Prezes Fundacji PFR

Teraz czas na kolejny i jednocześnie najbardziej wyczekiwany etap Programu, czyli realizację wybranych projektów. Fundacja PFR będzie na bieżąco pokazywać kolejne inicjatywy i informować o przebiegu wakacyjnych przygód dzieci z całej Polski, które dzięki grantom będą mogły spędzić lato aktywnie i beztrosko.

Fundacja PFR podsumowuje dwie edycje projektu #SamoDZIELNI
Aż 1500 wniosków wpłynęło do Programu Grantowego Fundacji PFR „Wakacyjna AktywAKCJA”