Dowiedz się, jak przekuwać marzenia w realne projekty podczas spotkania z Agatą Roczniak

Fundacja-PFR-news_18042023

Warto mieć marzenia, a jeszcze lepiej jest je spełniać! O tym, jak marzenia pomagają w samorozwoju i budowaniu sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym, a także o tym, jak je zamieniać w konkretne i rzeczywiste plany opowie Agata Roczniak, prezeska Fundacji DIVERSUM, inspiratorka oraz modelka.
Podczas spotkania z uczestniczkami Akademii Rozwoju Agata opowie o tym, jak realizuje marzenia, co ją motywuje i pokaże, jak dobierać cele, aby były one zgodne z nami i z naszymi oczekiwaniami. W trakcie webinaru opowie też o swoim najnowszym projekcie, który przygotowuje między innymi dzięki wsparciu Fundacji PFR.

Webinar online „Jak zmieniać piękne marzenia w realne projekty?” odbędzie się już w środę, 19 kwietnia o godzinie 15:00.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się w Programie Akademia Rozwoju, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy!

9 projektów realizowanych w GK PFR przez Fundację PFR i PFR Innowacje wyróżniono w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”
Poznajmy Jury konkursu Edukacja Jutra