Cyberbezpieczeństwo – zapraszamy na warsztaty dla klas jeszcze w czerwcu!

cyberbezpieczni_news_FPFR_06062023

W odpowiedzi na wyzwania, które pojawiają się w naszej cyfrowej rzeczywistości realizujemy ogólnopolski program rozwoju kompetencji uczniów i nauczycieli „Cyberbezpieczni". Jego celem jest promocja wiedzy i bezpiecznych zachowań w Internecie. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy autorski cykl zajęć na temat bezpieczeństwa w sieci, realizowany przez edukatorów Centralnego Domu Technologii.

Kurs obejmuje 2 spotkania warsztatowe po 90 minut każde. Warsztaty są podzielone na trzy moduły - Cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo w Mediach społecznościowych i Manipulacje – i mogą być realizowane w formie dwóch spotkań – każde z nich po 90 minut w formule stacjonarnej w Centralnym Domu Technologii w Warszawie lub online dostępne dla szkół z całej Polski. Uczniów na warsztaty zapisuje nauczyciel lub opiekun grupy, wypełniając formularz online.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne dla uczestników!

Warto zapisać klasę na zajęcia jeszcze w czerwcu.

Projekt "Cyberbezpieczni – ogólnopolski program rozwoju kompetencji uczniów i nauczycieli” jest współfinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Bądź bezpieczny w sieci – Centralny Dom Technologii zaprasza nauczycieli i uczniów na bezpłatne warsztaty z cyberbezpieczeństwa
Zbiór najlepszych scenariuszy lekcji o cyberbezpieczeństwie już dostępny!