← Strona główna Grupy PFR

Akademia Rozwoju na konferencji „Przedsiębiorczość kobiet z obszarów wiejskich”

Fundacja PFR
Akademia Rozwoju na konferencji „Przedsiębiorczość kobiet z obszarów wiejskich”.

Zapraszamy do udziału w konferencji online „Przedsiębiorczość kobiet z obszarów wiejskich”. Nasza Fundacja została partnerem wydarzenia. Konferencja jest organizowana przez Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich w Wielkopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się już 14 lipca o godzinie 9:30 w formie online. Szczególnie zapraszamy wszystkie Panie zainteresowane tematyką rozwoju zawodowego! 

Podczas spotkania uczestniczki i uczestnicy dowiedzą się jak podejmować decyzje zawodowe zgodne z własnym sumieniem, porozmawiają o nierównej sytuacji ekonomicznej i społecznej kobiet oraz zaznajomią się z tajemnicą sukcesu handmade. W programie są przewidziane dwa wystąpienia Dominiki Wiśniewskiej, która opowie o tym, w jaki sposób można zdobywać nowe kompetencji i jak w rozwoju społecznym i zawodowym może pomóc uczestnictwo w Programie Akademia Rozwoju. 

Konferencji będą towarzyszyć bezpłatne warsztaty online organizowane przez Fundację PFR, które poprowadzi Zbigniew Bujak – trener CDT i Akademii Rozwoju. Podczas warsztatów uczestniczki nauczą się podstaw tworzenia stron internetowych przy użyciu edytora no-code, stworzą własną stronę internetową dla wybranego przez siebie biznesu oraz ustalą jej strukturę. Dowiedzą się także m. in. co oznacza lejek sprzedażowy i jak tworzyć teksty i opisy skierowane do klientów. Aby wziąć udział w warsztatach nie trzeba znać języków programowania. Na warsztaty obowiązują osobne zapisy, a liczba miejsc jest limitowana!

Rejestracja odbywa się poprzez formularz online

Więcej informacji na temat Konferencji i zapisów znajduje się na stronie.
 

Fundacja PFR
Poprzedni artykuł
Kolejna edycja Aktywnego Wolontariatu w PFR i kolejny szczytny cel zrealizowany!
Technologiczne wakacje, czyli „Lato w mieście” w Centralnym Domu Technologii
Następny

Zainteresują Cię również